Väčšina z nás pozná ten pocit chladivých kovových hodiniek na ruke a preto sme prišli s nápadom tento stereotyp zmenit. ​S našimi hodinkami zažijete neopakovateľný pocit ľahkosti s dokonalým dotykom prírody. Hodinky sú tradičným symbolom luxusu a ukážkou vkusu. Pri výbere hodiniek zohľadňujeme dizajn, spracovanie a originalitu. Správny výber hodiniek, môže zlepšiť vašu spoločenskú prestíž, a preukázať váš cit aj pre najmenšie detaily.

Počiatočný proces dizajnového návrhu sa zdal byť veľmi jednoduchý, chceli sme začať čo najskor. Rýchlo sa ukázalo, že je to oveľa časovo náročnejšie, než sme si mysleli. Sme presvedčení, že sa všetko vyplatilo a naše produkty nie sú len krásne – ale sú tiež kvalitné! Naša inšpirácia pochádza zo samotnej prírody. Drevo je znakom súzvuku medzi ľuďmi a krásou prírody. Drevo nám umožňuje vyrábať dokonalé umelecké diela, ktoré stoja za obdiv.

Pracujeme ako tím a každy model drevených hodiniek je svojim spôsobom približený k umeniu. Všetky hodinky pod značkou Wildclusive su ručne vyrábané. To robí naše hodinky originálne a jedinečné. Naše hodinky sú ľahké a príjemné na každodenné nosenie. Wildclusive prináša jedinečnú synergiu ľudského pokroku a dokonalosti prírody. Táto synergia vzišla v podobe jedinečných drevených hodiniek. ​Sme veľmi šťastní, že sa s vami o tento pocit môžeme podelit v čo najmodernejšom štyle.

Drevené hodinky v sebe ukrývajú dokonalý hodinkový mechanizmus, ktorý zostrojili špičkový hodinársky majstri. Tento mechanizmus je umelecky vsadený do dreveného rámu. Týmto jedinečným spojením vznikajú skutočne výnimočné hodinky, ktoré budia záujem, rešpekt a sú určené len tým skutočne náročným. Už viac nemusíte hľadať výnimočné hodinky. Naša kolekcia dámskych a pánskych drevených hodiniek vás prekvapí svojou rozmanitosťou, a umožní vyberať hodinky na rôzne príležitosti.

Výnimočnosť týchto hodín umocňuje ručná výroba. Hodinársky majstri, ktorí si po generácie predávajú svoje skúsenosti a grify, svoje majstrovstvo účelne prenášajú pri hand-made výrobe drevených hodiniek.

Uberajte sa moderným smerom, a zvoľte si ručne vyrobené drevené hodinky.

U nás si môžete vybrať drevené hodinky s charizmou. A práve takéto niečo hľadáte pri výbere darčeka pre výnimočnú osobu. Ručne vyrobené drevené hodinky pre mužov a ženy sú tiež inšpiratívny darček vhodný k výnimočným príležitostiam.

Nečakajte, a vstúpte do sveta originality a dokonalého majstrovského diela.